Ubercart Restrictions (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hr: Pokaži na svim osim na navedenim stranicama.

en: Show on only the listed pages.
hr: Pokaži samo na navedenim stranicama.

en: Pages
hr: Stranice

en: Submit
hr: Pošalji

en: Age
hr: Starost

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hr: Prikaži ukoliko slijedeći PHP kod vrati <code>TRUE</code> (PHP-mode, samo za one koji znaju što rade).
