Ubercart Restrictions (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Submit
lt: Siųsti

en: Age
lt: Amžius

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are '!blog' for the blog page and !blog-wildcard for every personal blog. !front is the front page.
lt: Įveskite kiekvieną puslapį naujoje eilutėje Drupal keliu. Ženklas  '*' reiškia visus. Pvz.: kelias '!blog' tik žurnalo puslapiui, o !blog-wildcard visiems žurnalams svetainėje. !front yra pirmas puslapius.

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between !php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinktas PHP, įveskite php kodą tarp !php. Atminkite, kad netinkamas php kodo naudojimas gali sutrikdyti jūsų Drupal svetainės veiklą.
