Ubercart Restrictions (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ro: Afişează pe toate paginile exceptând paginile selectate.

en: Show on only the listed pages.
ro: Afişează numai pe paginile selectate.

en: Pages
ro: Pagini

en: Submit
ro: Trimite

en: Age
ro: Vârstă

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ro: Indică dacă următorul cod PHP întoarce <code>TRUE</code> (mod-PHP, numai pentru experţi).
