Ubercart Restrictions (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
sk: Zobraziť na každej stránke, okrem vypísaných.

en: Show on only the listed pages.
sk: Zobraziť len na vypísaných stránkach.

en: Pages
sk: Stránky

en: Submit
sk: Odoslať

en: Age
sk: Vek

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are '!blog' for the blog page and !blog-wildcard for every personal blog. !front is the front page.
sk: Zadajte každú stránku na nový riadok vo forme Drupalovskej cesty. Znak '*' je zástupný znak. Napríklad pre stránku blogov zadajte '!blog' a !blog-wildcard pre všetky stránky s osobnými blogmi.  !front je titulná strana.

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sk: Zobraziť, pokiaľ PHP kód vráti <code>TRUE</code> (režim PHP, len pre expertov)

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between !php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je vybraný PHP-mód, zadajte PHP kód medzi !php. Všimnite si, že spustenie nekorektného PHP-kódu, môže znefunkčniť Drupal stránku.

en: (details)
sk: (podrobnosti)
