Ubercart Restrictions (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім перелічених.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: Pages
uk: Сторінки

en: Submit
uk: Надіслати

en: Age
uk: Вік

en: Visibility
uk: Видимість

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are '!blog' for the blog page and !blog-wildcard for every personal blog. !front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляхів Drupal. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад шлях '!blog' для сторінки блога, як до конкретної й !blog-wildcard для кожного з персональних блогів. !front - головна сторінка.

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Показати, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong> (PHP-режим, тільки для експертів).

en: Restrictions
uk: Обмеження
