Ubercart Restrictions (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
da: Vis på alle sider undtagen de nævnte.

en: Show on only the listed pages.
da: Vis kun på de nævnte sider.

en: Pages
da: Sider

en: Submit
da: Indsend

en: Visibility
da: Synlighed

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are '!blog' for the blog page and !blog-wildcard for every personal blog. !front is the front page.
da: Indtast én side pr. linje som Drupal-stier. Brug '*'-tegnet som joker. Indtast f.eks. '!blog' for blogsiden og !blog-wildcard for alle personlige blogs. !front er forsiden.

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
da: Vis hvis følgende PHP-kode returnerer <code>SAND</code> (PHP-tilstand, kun for eksperter).

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between !php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
da: Hvis PHP tilstanden er valgt, kan du indtaste PHP kode mellem !php. Bemærk at ugyldig PHP kode kan få dit Drupal-netsted til at holde op med at virke.
