Ubercart Restrictions (6.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
gu: યાદી માં સુચિત કરેલા સિવાય બધા પૃષ્ઠો પર દેખાડો

en: Show on only the listed pages.
gu: માત્ર સુચિત પૃષ્ઠો પર જ બતાવો.

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા
