Ubercart Restrictions (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
oc: Afichar lo blòt sus totas las paginas a l'excepcion de las que son listadas.

en: Show on only the listed pages.
oc: Afichar lo blòt solament sus las paginas listadas.

en: Pages
oc: Paginas

en: Submit
oc: Sometre

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
oc: Afichar se lo còde PHP seguent retorna <code>TRUE</code> (mòde PHP, expèrts solament).

en: Restrictions
oc: Restriccions
