Ubercart Restrictions (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
cs: Zobrazit na každé stránce, kromě vypsaných.

en: Show on only the listed pages.
cs: Zobrazit jen na vypsaných stránkách.

en: Pages
cs: Stránky

en: Submit
cs: Odeslat

en: Age
cs: Věk

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
cs: Zobrazit, pokud PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (PHP-mode, jen pro experty).
