Ubercart Restrictions (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
gl: Mostrar en todas as páxinas agás nas listadas.

en: Show on only the listed pages.
gl: Mostrar só nas páxinas listadas.

en: Pages
gl: Páxinas

en: Submit
gl: Enviar

en: Age
gl: Idade

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
gl: Amosar se o seguinte código PHP devolve o valor <code>TRUE</code> (modo PHP, só para expertos).
