Ubercart Restrictions (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hu: A felsorolt oldalak kivételével mindenütt jelenjen meg.

en: Show on only the listed pages.
hu: Csak a felsorolt oldalakon jelenjen meg.

en: Pages
hu: Oldalak

en: Submit
hu: Beküldés

en: Age
hu: Kor

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>TRUE</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between !php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mode be van kapcsolva, akkor a PHP kódokat !php jelek közé kell elhelyezni. Megjegyzendő, hogy a helytelen PHP kódok tönkretehetik az oldalt!

en: (details)
hu: (részletek)
