Ubercart Restrictions (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ka: აჩვენე ყველა გვერდზე ჩამოთვლილის გარდა.

en: Show on only the listed pages.
ka: აჩვენე მხოლოდ ჩამოთვლილ გვერდებზე.

en: Pages
ka: გვერდები

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Age
ka: ასაკი

en: Visibility
ka: ხილვადობა
