Ubercart Restrictions (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ne: सूचीकृत पृष्ठ बाहेक हरेक पृष्ठमा देखाउनुहोस्।

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Visibility
ne: दर्शनीयता
