Ubercart Restrictions (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
pt: Exibir em todas as páginas, exceto nas listadas abaixo.

en: Show on only the listed pages.
pt: Exibir apenas nas páginas listadas abaixo.

en: Pages
pt: Páginas

en: Submit
pt: Enviar

en: Age
pt: Idade

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
pt: Exibir somente se o código PHP a seguir retornar <code>TRUE</code> (modo PHP, uso avançado).

en: Restrictions
pt: Restrições
