Ubercart Restrictions (6.x-1.5) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
et: Näita kõigil lehtedel, välja arvatud nimetatutel.

en: Show on only the listed pages.
et: Näita ainult nimetatud lehekülgedel.

en: Pages
et: Lehed

en: Submit
et: Sisesta

en: Age
et: Vanus

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
et: Näita, kui järgnev PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (PHP režiim, ainult ekspertidele).
