Ubercart Restrictions (6.x-1.5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
fa: در همه صفحات به‌جز صفحات فهرست شده نشان بده.

en: Show on only the listed pages.
fa: فقط در صفحات فهرست شده نشان بده.

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Submit
fa: ثبت

en: Age
fa: سن

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
fa: چنانچه کد PHP زیر مقدار <code>TRUE</code> را باز می‌گرداند بلوک را نمایش بده (PHP-mode, فقط برای کاربران حرفه‌ای).
