Ubercart Restrictions (6.x-1.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
is: Vís á øllum síðum uttan tær upplistaðu.

en: Show on only the listed pages.
is: Vís einans á upplistaðu síðum.

en: Pages
is: Síður

en: Submit
is: Lat inn

en: Visibility
is: Vísing

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
is: Vís um fylgjandi PHP kota svarar <code>TRUE</code> (PHP støða, einans til serfrøðingar).
