Ubercart Restrictions (6.x-1.5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
hi: सूचिबद्ध पृष्ठों के अलावे हर पृष्ठ पर दिखायें।

en: Show on only the listed pages.
hi: सिर्फ़ सूचिबद्ध पृष्ठों पर ही दिखाये।

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Age
hi: उम्र

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hi: अगर निम्नलिखित पी एच पी कोड<code>ट्रू</code>वापस करें तो दिखायें।
