Ubercart Restrictions (6.x-1.5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
id: Tampilkan pada semua halaman kecuali halaman berikut.

en: Show on only the listed pages.
id: Tampilkan hanya pada halaman berikut.

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Submit
id: Kirim

en: Age
id: Usia

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
id: Tampilkan jika kode PHP berikut menghasilkan <code>TRUE</code> (mode-PHP, hanya untuk yang mengerti).
