Ubercart Restrictions (6.x-1.5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерден өзге әрбір бетте көрсету

en: Show on only the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерде ғана көрсету

en: Pages
kk: Беттер

en: Submit
kk: Жіберу

en: Visibility
kk: Көріну

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
kk: Тек қана PHP код <code>TRUE</code> қайтарса ғана (PHP-mode, мамандар үшін ғана).
