Ubercart Restrictions (6.x-1.5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai šajās lapās.

en: Pages
lv: Lapas

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Age
lv: Vecums

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lv: Rādīt, ja sekojošs PHP kods atgriež vērtibu <code>TRUE</code> (PHP-režīms, tikai ekspertiem).
