Ubercart Restrictions (6.x-1.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ကျန်တဲ့စာမျက်နှာအားလုံးပြပါ

en: Show on only the listed pages.
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာပြပါ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Age
my: အသက်
