Ubercart Restrictions (6.x-1.5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Submit
nl: Indienen

en: Age
nl: Leeftijd

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Alleen weergeven wanneer de volgende PHP-code resulteert in <code>TRUE</code>. (PHP-mode, alleen voor experts).
