Ubercart Restrictions (6.x-1.5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
pl: Pokaż na wszystkich stronach z wyjątkiem wypisanych.

en: Show on only the listed pages.
pl: Pokaż tylko na wypisanych stronach.

en: Pages
pl: Strony

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Age
pl: Wiek

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
pl: Wyświetlaj, jeśli poniższy kod PHP zwraca prawdę - <code>TRUE</code> (tryb PHP, tylko dla ekspertów).

en: Restrictions
pl: Ograniczenia
