UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Weight
af: Gewig

en: User
af: Gebruiker

en: Host
af: Masjien

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Comment
af: Kommentaar

en: Order
af: Bestelling

en: Order status
af: Bestestellingstatus
