UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Weight
ar: الوزن

en: User
ar: مستخدم

en: Host
ar: المستضيف

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Comment
ar: التعليق

en: Order
ar: الترتيب

en: Order status
ar: حالة الطلب
