UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Weight
ast: Pesu

en: User
ast: Usuariu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Comment
ast: Comentariu

en: Order
ast: Orde
