UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Subject
be: Тэма

en: Weight
be: Вага

en: User
be: Карыстальнік

en: Host
be: Хост

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Comment
be: Каментар

en: Order
be: Парадак
