UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Subject
bg: Тема

en: Weight
bg: Тегло

en: User
bg: Потребител

en: Host
bg: Хост

en: Recipients
bg: Получатели

en: Comment
bg: Коментар

en: Order
bg: Поръчка
