UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Subject
bn: বিষয়

en: Weight
bn: ভর

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Host
bn: হোস্ট

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Order
bn: ক্রম
