UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Order
bo: གོ་རིམ
