UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Weight
bs: Težina

en: User
bs: Korisnik

en: Comment
bs: Komentar

en: Order
bs: Poredak
