UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Weight
ca: Pes

en: User
ca: Usuari

en: Host
ca: Servidor

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Sender
ca: Remitent

en: Comment
ca: Comentari

en: Manufacturer
ca: Fabricant

en: Order
ca: Ordre

en: Invoice template
ca: Plantilla de la factura

en: Order status
ca: Estat de la comanda

en: Select an order comment type
ca: Selecciona un tipus de comentari de comanda

en: Enter this as an admin comment.
ca: Introduïu-lo com un comentari de l'administrador.

en: Enter this as a customer order comment.
ca: Introduïu-lo com un comentari del client de la comanda.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
ca: Introduïu-lo com un comentari del client de la comanda amb una icona de notificació.

en: Enter the comment message. Uses <a href="!url">order and global tokens</a>.
ca: Introduïu el missatge del comentari. Utilitzeu <a href="!url">tokens globals o de comanda</a>.

en: The "From" address.
ca: L'adreça del camp "De".

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
ca: Introduïu les adreces de correu electrònic que han de rebre les notificacions, una per cada línia. Podeu utilitzar tokens de comanda per adreces de correu electrònic dinàmiques.

en: Select the invoice template to use for this email.
ca: Seleccioneu la plantilla de la factura que voleu utilitzar per aquest correu.

en: Included information
ca: Informació inclosa

en: Show the business header and shipping method.
ca: Mostra la capçalera corporativa i el mètode d'enviament.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
ca: Mostra tot el text anterior a més a més del text d'ajuda, el text del correu i el peu de la botiga.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
ca: Mostra tot el text anterior a més a més del missatge d'agraïment.
