UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Subject
cy: Testun

en: Weight
cy: Pwysau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Comment
cy: Sylw

en: Order
cy: Trefn

en: Order status
cy: Statws yr archeb
