UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།
