UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Subject
el: Θέμα

en: Weight
el: Βάρος

en: User
el: Χρήστης

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Order
el: Σειρά

en: Order status
el: Κατάσταση παραγγελίας

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
el: Επιχειρήθηκε να σταλεί ένα τιμολόγιο για την παραγγελία @order_id μέσω email στο @email, αλλά απέτυχε.

en: The "From" address.
el: Η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου του αποστολέα.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
el: Εισάγετε τις διευθύνσεις e-mail για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, μία σε κάθε γραμμή. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε tokens παραγγελιών για δυναμικές διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Select the invoice template to use for this email.
el: Επιλέξτε το πρότυπο τιμολογίου για χρήση με αυτό το email.

en: Included information
el: Πληροφορίες που συμπεριλαμβάνονται

en: Show the business header and shipping method.
el: Εμφάνιση της επικεφαλίδας της επιχείρησης και του τρόπου αποστολής.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
el: Εμφάνιση όλων των παραπάνω συν το κείμενο βοήθειας, το κείμενο του e-mail και το υποσέλιδο του καταστήματος.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
el: Εμφάνιση όλων των παραπάνω συν το μήνυμα 'Σας ευχαριστούμε'.

en: Attempted to e-mail an invoice with no recipient.
el: Επιχειρήθηκε να σταλεί ένα τιμολόγιο μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου χωρίς παραλήπτη.

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Billing Phone
el: Τηλέφωνο Τιμολόγησης
