UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Subject
eo: Temo

en: Weight
eo: Pezo

en: User
eo: Uzanto

en: Host
eo: Gastiganto

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Comment
eo: Komento

en: Order
eo: Ordo
