UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Subject
et: Teema

en: Weight
et: Kaal

en: User
et: Kasutaja

en: Recipients
et: Saajad

en: Sender
et: Saatja

en: Comment
et: Kommentaar

en: Order
et: Järjestus

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: Order Status
et: Tellimuse olek

en: Payment Method
et: Maksmise viis
