UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Subject
eu: Gaia

en: Weight
eu: Pisua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Order
eu: Ordena
