UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Subject
fi: Aihe

en: Weight
fi: Paino

en: User
fi: Käyttäjä

en: Host
fi: Isäntä

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Comment
fi: Kommentti

en: Order
fi: Järjestys

en: Order status
fi: Tilauksen tilanne

en: Payment Method
fi: Maksutapa

en: Order Total
fi: Tilauksen yhteissumma
