UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Subject
gl: Asunto

en: Weight
gl: Peso

en: User
gl: Usuario/a

en: Host
gl: Anfitrión

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Comment
gl: Comentario

en: Order
gl: Orde

en: Invoice template
gl: Plantilla de factura

en: Order status
gl: Estado do pedido

en: The "From" address.
gl: Enderezo de correo-e
