UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Subject
hi: विषय

en: Weight
hi: मान

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Host
hi: होस्ट

en: Recipients
hi: प्राप्तकर्ता

en: Sender
hi: प्रेषक

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Order
hi: क्रम
