UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Weight
hr: Težina

en: User
hr: Korisnik

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Comment
hr: Komentar

en: Order
hr: Redoslijed
