UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Weight
hy: Կշիռ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Host
hy: Հոսթ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն
