UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Weight
is: Vægi

en: User
is: Notandi

en: Host
is: Vél

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Sender
is: Sendandi

en: Comment
is: Ummæli

en: Order
is: Pöntun

en: Order status
is: Staða pöntunar
