UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Weight
jv: Urutan

en: User
jv: Panganggo

en: Recipients
jv: Penerima

en: Comment
jv: Komèntar

en: Order
jv: Urutan
