UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Subject
ka: სათაური

en: Weight
ka: წონა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Comment
ka: კომენტარი
