UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Order
km: លំដាប់
