UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Subject
lt: Tema

en: Weight
lt: Svoris

en: User
lt: Narys

en: Host
lt: Serveris

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Order
lt: Tvarka

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Invoice template
lt: Sąskaitos šablonas

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Select an order comment type
lt: Pasirinkite užsakymo komentaro tipą

en: Enter this as an admin comment.
lt: Įveskite tai kaip administratoriaus komentarą.

en: Enter this as a customer order comment.
lt: Įveskite kaip kliento užsakymo komentarą.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
lt: Įveskite tai kaip kliento užsakymo komentarą su įspėjimo ikoną.

en: Enter the comment message. Uses <a href="!url">order and global tokens</a>.
lt: Įveskite komentaro žinutę. Naudokite <a href="!url">užsakymo ir globalius simbolius (tokens)</a>.

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
lt: Bandymas siųsti sąskaitą užsakymui @order_id į @email nepavyko.

en: The "From" address.
lt: Nuo adresas

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
lt: Įveskite el.pašto adresus kurie gaus pranešimus, vieną eilutėje. Galite pasinaudoti užsakymo simboliais (tokens) dinaminiam el.pašto adresui.

en: Select the invoice template to use for this email.
lt: Pasirinkite sąskaitos šablona kuris bus naudojamas el.paštui.

en: Included information
lt: Įterpta informacija

en: Show the business header and shipping method.
lt: Rodo rekvizitus ir pristatymo būdą.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
lt: Rodo viską kas aukščiau plius pagalbos tekstą, el.pašto tekstą ir parduotuvės poraštę.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
lt: Rodo viską kas aukščiauplius Padėkos žinutę.

en: Attempted to e-mail an invoice with no recipient.
lt: Bandoma siųsti sąskaitą be gavėjų.
