UC Rules (6.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
